«У нас є три варіанти»: Ляшко пояснив неприпустимість блокади Донбасу

.

Україна не може блокувати постачання вугілля з Донбасу, оскільки вся енергетика країни на 40% залежить від антрацитового вугілля.

Про це в ефірі ТРК "Ера" заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

"Я розумію почуття військовослужбовців, які три роки нас захищають. Вони бачать цю контрабанду цигарок, спритного чи бетону і хочуть її спинити. Ми також проти контрабанди. Але коли ми говоримо про вугілля, ситуація зовсім інша: в Україні антрацитового вугілля немає. А наша енергетика на 40% залежить від цього типу вугілля. Так де нам його брати?", — заявив Ляшко.

Політик зауважив, що минулого року міністр енергетики Демчишин проводив закупки антрацитового вугілля у Росії, що є неприпустимим.

Читайте:Відмова від антрацитного вугілля з Донбасу — за та проти

"У нас є три варіанти, де брати вугілля: у агресора Росії, у ЮАР, але це довго, або українське з окупованих територій. Якщо шахта зареєстрована в Україні, платить тут податки, то чому ми маємо від них відмовлятись", — сказав Ляшко.

Нардеп зазначив, що ситуацію із блокадою потрібно врегулювати шляхом переговорів.

"Я вимагаю негайно зібрати засідання Уряду, покликати людей, які беруть участь у блокаді і домовлятись в інтересах України, шукати спільний знаменник. Влада повинна нарешті врегулювати це питання", — наголосив Ляшко.

Політик також зазначив, що розганяти блокаду силовим шляхом — неприпустимо, адже це загрожує національній безпеці.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.