Граніт – переваги, властивості, використання.

Серед будівельних матеріалів неабияку популярність має граніт. Це зумовлено великим набором якостей, що роблять цей природній камінь матеріалом преміального класу. Про ці його властивості та сфери використання й ітиметься далі у статті.

Де найчастіше застосовується граніт

Clip2net_170716162109
Зважаючи на те, що цей камінь не є надто дешевим, його переважно використовують як декоративний матеріал. Наприклад, ним оздоблюють стіни та підлогу на станціях метрополітену та у підземних переходах. Цьому сприяють такі властивості граніту, як міцність та багатобарвність. Завдяки саме цим особливостям з нього виготовляють підлогу та сходи у суспільних закладах з дуже великим потоком людей, як то театри, будинки культури, палаци спорту.
Завдяки абсолютній водонепроникності цей камінь дуже затребуваний при виготовленні фонтанів та басейнів, а вогнестійкість дозволяє використовувати його для облицювання камінів.
Граніт є найпопулярнішим матеріалом для вироблення пам’ятників, монументів та скульптур. Також з нього роблять стільниці, підвіконня та різноманітні й дуже гарні декоративні фігурні вироби: вази, балюстради та різноманітні колони. У великій кількості та асортименті усе вище перераховане можна знайти на сайті http://ukr.granite.ua, де їх можна придбати за помірною ціною та з доставкою.

Переваги та недоліки натурального граніту

Як і будь-який матеріал, граніт має свої плюси й мінуси.
Беззаперечно, що до основних переваг належить його міцність. За цією ознакою серед натуральних каменів його випереджає лише алмаз.
Друга позитивна властивість – велике розмаїття кольорів та відтінків. Завдяки цьому матеріал має популярність при оформленні інтер’єрів та екстер’єрів .
Довговічність граніту також є його великим плюсом. Адже на нього абсолютно не впливають ультрафіолет, волога, вітер та інші атмосферні негаразди
Якщо казати про недоліки, то він у цього матеріалу, мабуть, єдиний – його ціна. Але сукупність переваг все ж таки компенсує цей мінус.

Вироби з натурального каменю від компанії Граніт ™

Що до згаданого вище недоліку у вигляді достатньо високої вартості, то його можна частково нівелювати, якщо співпрацювати напряму з виробником, яким є компанія Граніт ™. Маючи власний кар’єр та виконуючи увесь виробничий цикл, цей виробник має можливість пропонувати свою продукцію найвищої якості за оптимальними цінами.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.